tallinka (tallinka) wrote in miss_pizdetz,
tallinka
tallinka
miss_pizdetz

фигня с редактором

Предыдущий пост в результате борьбы за жирность и цвет получился нечитабельным. Кому лень читать - главное в двух последних абзацах.

"Було підраховано, що ті, хто одержує зарплати на "пластик", заощаджують на 20-25% більше, ніж працівники, які отримують на руки живі гроші, оскільки картоутримувачі сприймають банк як своєрідну заначку.

Причому, заощаджувати можна не тільки свою зарплату. Прикласти руку можна і до зарплати своєї "половинки". Для цього досить умовити чоловіка/дружину випустити другу картку на рахунок.

При цьому бажано наполягти, щоб при відкритті другої карти, що буде коштувати не більше $20, чоловік/дружина підписалися під документами, які передбачають спільне користування рахунком, і ще – обов'язково підписалися на послугу "мобільний банкінг".

Це відкриває просто фантастичні можливості надалі. Мало того, що ви можете користуватися грішми свого чоловіка або жінки, ви ще й зможете контролювати, як він/вона витрачає сімейний бюджет. Адже ви, так само як і він, будете одержувати на свій "мобільник" звіт про всі операції по рахунку, тобто будете бачити, де і скільки витрачає ваше подружжя".

Вот она какая, экономическая правда жизни...

http://epravda.com.ua/news/2007/3/30/53571.htm

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
  • 0 comments